Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 37 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ырғыз аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылдаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: И. СӘРСЕНБАЕВ
Аудандық мәслихаттың хатшысы: К. ҚОСАЯҚОВ
Ырғыз аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 37 шешіміне қосымша
Ырғыз аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған актілерінің тізімі:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4712 тіркелген, 2016 жылдың 2 ақпанда аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 122 "Ырғыз аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3815 тіркелген, 2014 жылдың 1 сәуірде аудандық "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решении Иргизского районного маслихата
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 37
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Иргизского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии районного маслихата: И. САРСЕНБАЕВ
Секретарь районного маслихата: К. КОСАЯКОВ
Приложение к решению районного маслихата от 29 августа 2016 года № 37
Перечень признанных утратившими силу решения Иргизского районного маслихата:
1. Решение Иргизского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Иргизского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4712, опубликованное 2 февраля 2016 года в районной газете "Ырғыз");
2. Решение Иргизского районного маслихата от 19 февраля 2014 года № 122 "Об утверждении Регламента Иргизского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3815, опубликованное 1 апреля 2014 года в районной газете "Ырғыз").