Аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 114 "Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 35 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 және 7 баптарына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 114 "Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3587 тіркелген, 2013 жылы 5 мамырда № 21 аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған).
2. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 20 наурыздағы № 284 "Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 114 "Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4272 тіркелген, 2015 жылы 9 сәуірде № 18 аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы хатшысы
Н.Смолинец Н.Заглядова

О признании утратившим силу решения районного маслихата от 30 апреля 2013 года № 114 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каргалинском районе"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 35
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 30 апреля 2013 года № 114 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каргалинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3587, опубликовано 2013 году 23 мая № 21 в районной газете "Каргала").
2. Решение районного маслиахата от 20 марта 2015 года № 284 "О внесении изменений в решенеие районного маслихата от 30 апреля 2015 года № 114 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каргалинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4272, опубликовано 2015 году 9 апреля № 18 в районной газете "Каргала").
3..Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Н.Смолинец Н.Заглядова