"Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қарғалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қыркүйектегі № 295 қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 128 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтық құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Сайлау өткізу кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қарғалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 08 қыркүйектегі № 295 (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4033 болып тiркелген, аудандық "Қарғалы" газетінде 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 39-40 санында және 2014 жылғы 18 қыркүйекте "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы С.Мұхтасаровқа жүктелсін.
Аудан әкімі Р.Сыдықов

О признании утраты силы постановления акимата Каргалинского района от 08 сентября 2014 года № 295 "Об определении мест для размещения агитционных печатных материалов на период проведения выборов"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 05 апреля 2016 года № 128
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 " О нормативных правовых актах", акимат Каргалинского района ПОСТОНАВЛЯЕТ :
1. Признать утратившим силу постановление акимата Каргалинского района от 08 сентября 2014 года № 295 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на период проведения выборов" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4033, официально опубликованное в районной газете "Қарғалы" 18 сентября 2014 года за № 39-40 и ИПС "Адилет" 23 марта 2014 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района С.Мухтасарова.
Аким района Р.Сыдыков