Аудан әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 4 мамырдағы № 145 қаулысы
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480–V "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің төмендегі:
1) 2015 жылғы 18 наурыздағы № 70 "Жұмыс орындарына квота белгілеу" (Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4286 тіркелген, аудандық "Қобда" газетінде 2015 жылы 16 сәуірде № 17 жарияланған);
2) 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 11 "2016 жылға Қобда ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы" (Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 ақпандағы № 4370 тіркелген, аудандық "Қобда" газетінде 2016 жылы 18 ақпанда жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата района
Постановление акимата Хобдинского района Актюбинской области от 4 мая 2016 года № 145
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480 – V "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата района от 18 марта 2015 года № 70 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 апреля 2015 года № 4286, опубликовано в районной газете "Кобда" от 16 апреля 2015 года № 17;
2) постановление акимата района от 14 января 2016 года № 11 "Об утверждении перечня организации, в которых будут проводиться общественные работы, видов, обьемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Хобдинскому району на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 февраля 2016 года № 4730, опубликовано в районной газете "Кобда" от 18 февраля 2016 года.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев