"Мұғалжар аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Мұғалжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 136 шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 қазандағы № 48 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мұғалжар аудандық мәслихатының "Мұғалжар аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 136 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3754 тіркелген, 2014 жылы 11 ақпанда аудандық "Мұғалжар" газетінде жариланған) шешімінің күші жойылсын.
Сессия төрайымы,
мәслихат хатшысы Н.Қалиева

Об утрате силы решения Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 136 "Об утверждении Регламента Мугалжарского районного маслихата"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 3 октября 2016 года № 48
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Утратить силу решения Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 136 "Об утверждении Регламента Мугалжарского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3754, опубликовано 11 февраля 2014 года в районной газете "Мұғалжар").
Председатель сессии,
секретарь маслихата Калиева Н.