Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 283 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы С.Салықбаев
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
15 ақпандағы № 283 шешіміне
қосымша
Күші жойылды деп танылған мәслихат шешімдерінің тізбесі
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4164 санымен тіркелген және 2015 жылғы 22 қаңтардағы №3 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
2. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 13 наурыздағы №210 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4267 санымен тіркелген және 2015 жылғы 30 сәуірдегі №17 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
3. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 6 сәуірдегі №219 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4315 санымен тіркелген және 2015 жылғы 30 сәуірдегі №17 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
4. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 10 маусымдағы №230 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4382 санымен тіркелген және 2015 жылғы 24 шілдеде № 29 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
5. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29 шілдедегі №238 "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4476 санымен тіркелген және 2015 жылғы 10 қыркүйек №36 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
6. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 5 қарашадағы №249 Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4602 санымен тіркелген және 2015 жылғы 3 желтоқсанда №48 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 февраля 2016 года № 283
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений районного маслихата согласно приложении.
2. Данное решение вступает в силу со дня его принятия.
Председатель сессии,
секретарь маслихата С.Салыкбаев
Приложение к решению № 283
Мугалжарского районного маслихата
от 15 февраля 2016 года
Перечень решений маслихата признанных утратившиму силу
1. Решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015 – 2017 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4164, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 22 января 2015 года №3).
2. Решение районного маслихата от 13 марта 2015 года №210 "О внесении изменении в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015–2017 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4267, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 30 апреля 2015 года №17)
3. Решение районного маслихата от 6 апреля 2015 года № 219 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015 – 2017 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4315, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 30 апреля 2015 года №17)
4. Решение районного маслихата от 10 июня 2015 года № 230 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015 – 2017 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4382, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 24 июля 2015 года №29)
5. Решение районного маслихата от 29 июля 2015 года №238 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015 – 2017 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4476, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 10 сентября 2015 года №36 )
6. Решение районного маслихата от 5 ноября 2015 года №249 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года №184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015 – 2017 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4602, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 3 декабря 2015 года №48)

7. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 15 желтоқсандағы №253 Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №184 "2015-2017 жылдарға арналған Мұғалжар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4648 санымен тіркелген және 2015 жылғы 25 желтоқсанда №51-52 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
8. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 мамырдағы №168 "Мұғалжар ауданы бойынша азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3923 санымен тіркелген және 2014 жылғы 12 маусымда №23 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
9. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29 шілдедегі №240 "Мұғалжар ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4467 санымен тіркелген және 2015 жылғы 10 қыркүйектегі №36 аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
10. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 13 наурыздағы №211 "Мұғалжар ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәденет спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4269 санымен тіркелген және 2015 жылғы 30 сәуірде аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
11. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 8 мамырдағы №227 ""Мұғалжар ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәденет спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы №211 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4343 санымен тіркелген және 2015 жылғы 18 маусымда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).
12. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 5 қарашадағы №251 ""Мұғалжар ауданының ауылдық елді мекендеріне 2015 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәденет спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы №211 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4614 санымен тіркелген және 2015 жылғы 25 желтоқсанда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған).

7. Решение районного маслихата от 15 декабря 2015 года №253 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года №184 "О бюджете Мугалжарского района на 2015 – 2017 годы" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4648, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 25 декабря 2015 года №51-52 )
8. Решение районного маслихата от 26 мая 2014 года №168 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работаящим в сельской местности по Мугалжарскому району" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3923, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 12 июня 2014 года №23 )
9. Решение районного маслихата от 29 июля 2015 года №240 "О повшении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Мугалжарском районе" (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4467, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 10 сентября 2015 года №36)
10. Решение районного маслихата от 13 марта 2015 года №211 "О определении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Мугалжарского района в 2015 году (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4269, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 30 апреля 2015 года)
11. Решение районного маслихата от 13 мая 2015 года №227 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 марта 2015 года №211 "О определении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Мугалжарского района в 2015 году (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4343, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 18 июня 2015 года)
12. Решение районного маслихата от 5 ноября 2015 года №251 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 марта 2015 года №211 "О определении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Мугалжарского района в 2015 году (зарегестрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4614, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 25 декабря 2015 года)