Аудандық мәслихаттың шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 тамыздағы № 51 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төмендегі шешімдердің күші жойылды деп танылсын:
аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 ақпандағы № 135 "Шалқар аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3807 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Шалқар" газетінде жарияланған) шешімі;
аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 259 "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4720 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 ақпанда "Шежірелі өлке" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы:
С. Бигеев

О признании утратившими силу решений районного маслихата
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 51
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения:
решение районного маслихата от 24 февраля 2014 года № 135 "Об утверждении Регламента маслихата Шалкарского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3807, опубликовано 3 апреля 2014 года в газете "Шалқар");
решение районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 259 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Шалкарского районного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4720, опубликовано 12 февраля 2016 года в газете "Шежірелі өлке") ;
2. Настоящее решение вводится в действие с момента подписания.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного маслихата:
С. Бигеев