Шалқар ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 136 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің төмендегі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2011 жылғы 03 мамырдағы № 99 "Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылдың 23 мамырында № 3-13-152 болып тіркелген, аудандық "Шалқар" газетінде 2011 жылдың 06 маусымында жарияланған);
2) 2013 жылғы 20 ақпандағы № 35 "Шалқар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 99 "Шалқар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылдың 05 наурызында № 3547 болып тіркелген, аудандық "Шалқар" газетінде 2013 жылдың 19 наурызында жарияланған);
3) 2015 жылғы 08 мамырдағы № 131 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 03 маусымында № 4337 болып тіркелген, аудандық "Шежірелі өлке" газетінде 2015 жылдың 12 маусымында жарияланған).
2. Шешімнің көшірмесі Ақтөбе облысының әділет департаментіне жолдансын.
Аудан әкімі Б. Қаниев

О признании утратившими силу некоторые постановления акимата Шалкарского района
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 136
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Шалкарского района:
1) от 05 мая 2011 года № 99 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекций, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 мая 2011 года за № 3-13-152, опубликованное 08 июня 2011 года в районной газете "Шалқар");
2) от 20 февраля 2013 года № 35 "О внесении изменений в постановление акимата Шалкарского района от 3 мая 2011 года № 99 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Шалкарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 05 марта 2013 года за № 3547, опубликованное 19 марта 2013 года в районной газете "Шежірелі өлке");
3) от 08 мая 2015 года № 131 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 июня 2015 года за № 4337, опубликованное 12 июня 2015 года в районной газете "Шежірелі өлке").
2. Копию решения направить в департамент юстиции Актюбинской области.
Акима района Б. Каниев