Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына сәйкес, Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы ауылдық округі әкімінің төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 "Есет Көтібарұлы селолық округі әкімінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 16 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4199 болып тіркелген, аудандық "Шалқар" газетінде 2015 жылдың 26 ақпанында жарияланған);
2) 2015 жылғы 20 мамырдағы № 4 "Шалқар ауданы Есет Көтібарұлы селолық округі әкімінің 2009 жылғы 4 наурыздағы № 16 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4332 болып тіркелген, аудандық "Шежірелі өлке" газетінде 2015 жылдың 12 маусымында жарияланған);
2. Шешімнің көшірмесі Ақтөбе облысының әділет департаментіне жолдансын.
Есет Көтібарұлы ауылдық округінің әкімі А. Муратов

О признании утратившими силу некоторые решения акима сельского округа Есет Котибарулы Шалкарского района
Решение акима Есет Котибарулского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14 сентября 2016 года № 7
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким сельского округа Есет Котибарулы Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения акима сельского округа Есет Котибарулы Шалкарского района:
1) от 12 января 2015 года № 1 "О внесении изменений в решение акима сельского округа Есет Котибарулы от 4 марта 2009 года № 16 "О присвоении наименования улицам" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4199, опубликованное 26 февраля 2015 года в районной газете "Шалқар");
2) от 20 мая 2015 года № 4 "О внесении изменений и дополнения в решение от 12 января 2015 года № 1 "О внесении изменений в решение акима сельского округа Есет Котибарулы Шалкарского района от 4 марта 2009 года № 16 "О присвоении наименования улицам" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4332, опубликованное 12 июня 2015 года в районной газете "Шежірелі өлке");
2. Копию решения направить в департамент юстиции Актюбинской области.
Аким сельского округа Есет Котибарулы А. Муратов