Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Алматы облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің № 39 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 маусымдағы № 287 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Алматы облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 39 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 2 ақпанда № 3016 тіркелген, 2015 жылы 10 ақпанда № 16 "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Aлматы облысының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарлау;
2) осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
Облыс әкімі А. Баталов

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 23 января 2015 года № 39 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 07 июня 2016 года № 287
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТОНАВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Алматинской области" от 23 января 2015 года №39 (зарегистрированого в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 февраля 2015 года за № 3016, опубликовано в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" от 10 февраля 2015 года за №16).
2. Возложить на руковадителя государственного учреждения "Управление по контролю за использованием и охраной земель Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок
1) известить органы юстиции Алматинской области о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.И.
Аким области А. Баталов