Панфилов аудандық мәслихатының қабылдаған кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 5-60-397 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Панфилов аудандық мәслихатының қосымшада көрсетілген шешімдерінің күші жойылды деп танылсын
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Ж.Ақшалов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Т.Оспанов
Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылға 1 ақпанда қабылданған "Панфилов аудандық мәслихатының қабылдаған кейбір шешімдерінің күшін жою туралы" № 5-60-397 шешіміне қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылдың 1 қаңтарынан күші жойылатын шешімдердің ТІЗБЕСІ
1. Панфилов аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсанда қабылдаған "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" № 5-42-274 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 26 желтоқсанда 2970 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 10 қаңтардағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 2 нөмірінде жарияланған);
2. Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылы 6 ақпанда қабылдаған "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсанда қабылдаған "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-43-283 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 12 ақпанда 3046 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 23 ақпандағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 9 нөмірінде жарияланған);
3. Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылы 26 мамырда қабылдаған "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсанда қабылдаған "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-49-335 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 8 маусымда 3197 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 13 маусымдағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 25 нөмірінде жарияланған);
4. Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылы 4 қыркүйекте қабылдаған "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсанда қабылдаған "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-53-360 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 11 қыркүйекте 3409 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйекте аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 39 нөмірінде жарияланған);

О признании утративших силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 5-60-397
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Панфиловского районного маслихата согласно приложению.
Председатель сессии
районного маслихата Ж.Акшалов
Секретарь районного
маслихата Т.Оспанов
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от 1 февраля 2016 года № 5-60-397 "О признании утративших силу некоторых решений Панфиловского районного маслихата"
Список решении Панфиловского районного маслихата признанных утратившими силы с 1 января 2016 года
1. Решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О районном бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года за № 2970, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 10 января 2015 года № 2);
2. Решение Панфиловского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 5-43-283 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О районном бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года за № 3046 опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 23 февраля 2015 года № 9);
3. Решение Панфиловского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 5-49-335 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О районном бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года за № 3197, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 13 июня 2015 года № 25);
4. Решение Панфиловского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 5-53-360 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О районном бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года за № 3409, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 18 сентября 2015 года № 39);

5. Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылы 6 қарашада қабылдаған "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсанда қабылдаған "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" 5-42-274 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 5-55-369 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 18 қыркүйекте 3567 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 2 қарашада аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 80 нөмірінде жарияланған);
6. Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылы 9 желтоқсанда қабылдаған "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсанда қабылдаған "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-56-273 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 14 желтоқсандағы 3622 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 23 желтоқсандағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 53 нөмірінде жарияланған).

5. Решение Панфиловского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 5-55-369 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О районном бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 сентября 2015 года за № 3567, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 2 ноября 2015 года № 80);
6. Решение Панфиловского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 5-56-273 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О районном бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 декабря 2015 года за № 3622, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" от 23 декабря 2015 года № 53).