Шешімнің күшін жою туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 қазандағы № 8-2 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27- бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 13 шілде 2015 жылы қабылданған "Алакөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 50-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылы 20 тамызда № 3353 тіркелген, 2015 жылғы 28 тамыз аудандық "Алакөл" газетінің № 36 жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Сессияның төрағасы Қатықбаев Қ.Ә.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Жабжанов С.Р.

О признании утратившими силу решении
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 5 октября 2016 года № 8-2
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с пунктом 7 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алакольского районного маслихата принятый от 13 июля 2015 года "Об утверждении Положения Государственного учреждения "Аппарат Алакольского районного маслихата" № 50-2 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 августа 2016 года за № 3353 опубликованного в № 36 районной газеты "Алакол" от 28 августа 2015 года).
Председатель сессии Катыкбаев К.А.
Секретарь районного маслихата Жабжанов С.Р.