Шешімдердің күшін жою туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 3-13 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу Қағидасын бекіту туралы" № 964 Қаулысына сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қолданыстағы уақыты өтуіне байланысты Алакөл аудандық мәслихатының сессияларында қабылданған кейбір шешімдердің күші жойылсын.
Сессия төрағасы: Қ.Т. Көкебаев
Аудандық мәслихат хатшысы: С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихаттың 29 сәуір 2016 жылғы №3-13 шешіміне қосымша
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы "Алакөл ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" №38-3 шешімінің (2014 жылғы 17 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2918 тіркелген, 2014 жылғы 29 қарашадағы № 48 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
2. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешімінің (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2971 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-1 шешімінің (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3049 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
4. Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-1 шешімінің (2015 жылғы 8 маусымындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3196 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы № 27 "Алакөл" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылсын.
5. Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-1 шешімінің (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3405 тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 39 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.

О признании утратившими силу решении
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2016 года № 3-13
В соответствии постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Связи с истечением сроков действия признать утратившими силу некоторых решении принятый Алакольским районным маслихатом 2014-2015 годы.
Председатель сессии Кокебаев К.Т.
Секретарь районного маслихата Жабжанов С.Р.
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 29 апреля 2016 года № 3-13
1. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата от 15 октября 2014 года № 38-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Алакольского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 ноября 2014 года № 2918, опубликованного в газете "Алакол" от 29 ноября 2014 года № 48)
2. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2971, опубликованного в газете "Алакол" от 10 января 2015 года № 2)
3. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 44-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3049, опубликованного в газете "Алакол" от 28 февраля 2015 года № 9)
4. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 49-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года № 3196, опубликованного в газете "Алакол" от 27 июня 2015 года № 27).
5. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата от 07 сентября 2015 года № 52-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3405, опубликованного в газете "Алакол" от 18 сентября 2015 года № 39)

6. Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 55-1 шешімінің (2015 жылғы 17 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3553 тіркелген, 2015 жылғы 20 қарашадағы № 47 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.
7. Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 57-1 шешімінің (2015 жылғы 11 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3604 тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 52 "Алакөл" газетінде жарияланған) күші жойылсын.

6. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата от 09 ноября 2015 года № 55-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 ноября 2015 года № 3553, опубликованного в газете "Алакол" от 20 ноября 2015 года № 47)
7. Признать утратившими силу решение Алакольского районного маслихата от 09 декабря 2015 года № 57-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 декабря 2015 года № 3604, опубликованного в газете "Алакол" от 25 декабря 2015 года