Нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 282 қаулысы
Нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 – бабына және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37 – бабына сәйкес, Райымбек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ.
1.Қосымша сәйкес нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
2.Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Райымбек ауданы әкімі Ж.Тәжиев
Райымбек ауданы әкімдігінің 2016 жылғы "28" қыркүйектегі Нормативтік құқықтық актілердің Күші жойылды деп тану туралы № қаулысына қосымша
Рет
саны
Қаулының атауы
Қабылданған жылы, күні, айы, шешімнің номері
Әдлет органында тіркелген күні және номері
Баспасөзде жарияланған күні, айы, жылы
1
"Райымбек аудандық қаржы бөлімі" мемелекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"

О признании утратившими силу Нормативных правовых актов
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 28 сентября 2016 года № 282
В соответствии статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный акимат ПОСТАНОВИЛ:
1.Признать утратившими силу нормативно правовые акты согласно приложению.
2.Настоящее постановление вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Райымбекского района Ж.Тажиев
Приложения к постановлению Райымбекского районного акимата от " " сентября 2016 года № О признании утратившими силу нормативных правовых актов
№ п/п
Название постановлении
Дата, месяц, год и номер принятого постановления
Дата, месяц, год и номер регистрации в органах юстиции
Дата, месяц, год и номер опуликования
1
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел финансов Райымбекского района"

2015 жылғы 7 желтоқсандағы №400 қаулысы
3673
12.01.2016ж
"Хантәңірі" газетінің 23.04.2016 ж. №15 (7912)
2
"Райымбек ауданы әкімдігінің "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 1 қыркүйектегі №329 қаулысы
3458
02.10.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 06.11.2015 ж. №42 (7892)
3
"Райымбек ауданының ауылдық округтері әкімдері аппаратының Ережелерін бекіту туралы"
2015 жылғы 24 тамыздағы №319 қаулысы
3454
25.09.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 24.07.2015 ж. №28 (7878)
4
"Райымбек ауданының "Сәулет және құрылыс бөлімі" Мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 24 тамыздағы №318 қаулысы
3444
25.09.2015ж
Аудан әкімінің сайытында тіркелген
5
"Райымбек ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 4 тамыздағы №308 қаулысы
3401
11.09.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 02.10.2015 ж. №37 (7887)
6
"Райымбек ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 29 шілдедегі №305 қаулысы
3368
28.08.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 18.09.2015 ж. №35 (7885)
7
"Райымбек ауданының "Ауылшаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 21 шілдедегі №293 қаулысы
3370
28.08.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 18.09.2015 ж. №35 (7885
8
"Райымбек ауданының "Ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 21 шілдедегі №292 қаулысы
3369
28.08.2015ж
Аудан әкімінің сайытында тіркелген
9
"Райымбек ауданының "Ветиринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 21 шілдедегі №290 қаулысы
3367
28.08.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 18.09.2015 ж. №35 (7885)
10
"Райымбек ауданының "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 21 шілдедегі №295 қаулысы
3358
21.08.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 04.12.2015 ж. №46 (7896)
11
"Райымбек ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы
2015 жылғы 21 шілдедегі №289 қаулысы
3357
21.08.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 27.11.2015 ж. №45 (7895)
12
"Райымбек ауданының "Құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 21 шілдедегі №291 қаулысы
3350
20.08.2015ж
Аудан әкімінің сайытында тіркелген
13
"Райымбек ауданының "Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"

Постановление №400 2015 года 7 декабрь
3673
12.01.2016г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 23.04.2016 г. №15 (7912)
2
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Райымбекского района"
Постановление №329 2015 года 1 сентябрь
3458
02.10.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 06.11.2015 г. №42 (7892)
3
"Об утверждении Положения государственного учреждения аппараты акимов селских округов"
Постановление №319 2015 года 24 август
3454
25.09.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 24.07.2015 г. №28 (7878)
4
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Райымбекского района"
Постановление №318 2015 года 24 август
344425.09.2015г
Опубликованно на сайте акима райымбекского района
5
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел оброзавания Райымбекского района"
Постановление №308 2015 года 4 август
3401
11.09.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 02.10.2015 г. №37 (7887)
6
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земелных отношений Райымбекского района"
Постановление №305 2015 года 29 июля
3368
28.08.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 18.09.2015 г. №35 (7885)
7
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Райымбекского района"
Постановление №293 2015 года 21 июля
3370
28.08.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 18.09.2015 г. №35 (7885)
8
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел внутренней политики Райымбекского района"
Постановление №292 2015 года 21 июля
3369
28.08.2015г
Опубликованно на сайте акима райымбекского района
9
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Райымбекского района"
Постановление №290 2015 года 21 июля
3367
28.08.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 18.09.2015 г. №35 (7885)
10
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-комунального хозяйства и жилищной инспекции Райымбекского района"
Постановление №295 2015 года 21 июля
3358
21.08.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 04.12.2015 г. №46 (7896)
11
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Райымбекского района"
Постановление №289 2015 года 21 июля
3357
21.08.2015
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 27.11.2015 г. №45 (7895)
12
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел стройтельства Райымбекского района"
Постановление №291 2015 года 21 июля
3350
20.08.2015г
Опубликованно на сайте акима райымбекского района
13
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорг Райымбекского района"

2015 жылғы 21 шілдедегі №296 қаулысы
3349
20.08.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 20.11.2015 ж. №44 (7894)
14
"Райымбек ауданының "Кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы
2015 жылғы 21 шілдедегі №299 қаулысы
3348
20.08.2015ж
Аудан әкімінің сайытында тіркелген
15
"Райымбек ауданының "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 21 шілдедегі №297 қаулысы
3346
20.08.2015ж
Аудан әкімінің сайытында тіркелген
16
"Райымбек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"

Постановление №296 2015 года 21 июля
334920.08.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 20.11.2015 г. №35 (7894)
14
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства Райымбекского района"
Постановление №299 2015 года 21 июля
3348
20.08.2015г
Опубликованно на сайте акима райымбекского района
15
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Райымбекского района"
Постановление №297 2015 года 21 июля
334620.08.2015г
Опубликованно на сайте акима райымбекского района
16
""Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занитости и сотцалных програм Райымбекского района"

2015 жылғы 17 шілдедегі №288 қаулысы
3347
20.08.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 04.09.2015 ж. №33 (7883)
17
"Райымбек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 7 шілдедегі №270 қаулысы
3280
13.07.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 24.07.2015 ж. №28 (7878)
18
"Райымбек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 7 шілдедегі №271 қаулысы
3279 13.07.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 24.07.2015 ж. №28 (7878)
19
"Райымбек ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы"
2015 жылғы 7 шілдедегі №272 қаулысы
3278

Постановление №288 2015 года 17 июля
3347
20.08.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 04.09.2015 г. №33 (7883)
17
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Райымбекского района"
Постановление №270 2015 года 07 июля
3280
13.07.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 24.07.2015 г. №28 (7878)
18
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Райымбекского района"
Постановление №271 2015 года 07 июля
3279 13.07.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 24.07.2015 г. №28 (7878)
19
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Райымбекского района"
Постановление №272 2015 года 07 июля
3278

13.07.2015ж
"Хантәңірі" газетінің 24.07.2015 ж. №28 (7878)
Аппарат басшысы О. Тақабаев

13.07.2015г
Опубликовано в газете "Хантәңірі" 24.07.2015 г. №28 (7878)
Руководитель аппарата О.Такабаев