Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы "Панфилов ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыру және өткізу туралы" № 404 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 453 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8- тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Панфилов ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Панфилов ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 маусымдағы "Панфилов ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын жүргізуді ұйымдастыру және өткізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 03 шілдесінде № 3255 тіркелген, "Жаркент өңірі" газетінде 2015 жылдың 23 ақпанында № 9 жарияланған) № 404 қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Садыков Асқар Жұмаханұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев

О признании утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 03 июня 2015 года № 404 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных"
Постановление акимата Панфиловского района Алматинской области от 31 августа 2016 года № 453
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 06 апреля 2016 года, акимат Панфиловского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Панфиловского района от 03 июня 2015 года № 404 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных" (зареистрированного в Реестр государственной регистрации нормативных правовых актов от 03 июля 2015 года № 3255, опубликованного в газете "Жаркент онири" № 9 от 23 февраля 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя акима аппарата Садыкова Аскар Жумахановича .
Аким района Б.Абдулдаев