Сарқан аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 64-333 шешімі
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1 бабына және "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысын басшылыққа ала отырып Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 26 желтоқсанында № 2976 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 10 қаңтарында № 2 (9098) және 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 3 (9099) жарияланған) № 47-234 шешімі;
2) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 17 ақпанында № 3060 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 28 ақпанында № 9 (90105) жарияланған) № 49-245 шешімі;
3) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 10 маусымында № 3213 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 20 маусымында № 21 (90121) жарияланған) № 54-278 шешімі;
4) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 15 қыркүйегінде № 3412 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 24 қыркүйегінде № 39 (9135) жарияланған) № 58-295 шешімі;
5) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 19 қарашасында № 3570 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 04 желтоқсанында № 49-50 (9146) жарияланған) № 60-300 шешімі;

О признании утратившим силу некоторых решений Сарканского районного маслихата
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2016 года № 64-333
В соответствии статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу следующие решение Сарканского районного маслихата:
1) решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2976, опубликованного в районной газете "Саркан" № 2 (9098) от 10 января 2015 года и № 3 (9099) от 17 января 2015 года).
2) решение Сарканского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 49-245 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3060, опубликованного в районной газете "Саркан" № 9 (90105) от 28 февраля 2015 года);
3) решение Сарканского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 54-278 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3213, опубликованного в районной газете "Саркан" № 21 (90121) от 20 июня 2015 года);
4) решение Сарканского районного маслихата от 07 cентября 2015 года № 58-295 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015- 2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 сентября 2015 года № 3412, опубликованного в районной газете "Саркан" № 39 (9135) от 24 сентября 2015 года);
5) решение Сарканского районного маслихата от 06 ноября 2015 года № 60-300 "О внесении изменений и дополнений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015- 2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 ноября 2015 года № 3570, опубликованного в районной газете "Саркан" № 49-50 (9146) от 04 декабря 2015 года);

6) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 14 желтоқсанында № 3612 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 25 желтоқсанында № 52 (9148) жарияланған) № 61-303 шешімі.
7) Сарқан аудандық мәслихатының 2005 жылғы 22 қазандағы "Бейбіт жиналыстар, митингілер мен пикеттерді өткізу орындарын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылдың 07 қарашасындағы № 2-17-13 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2005 жылдың 02 желтоқсанында № 51 жарияланған) № 30-165 шешімі;
8) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы "Сарқан ауданында аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 11 наурызында №3095 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 28 наурызында № 13 (90109) жарияланған) № 50-254 шешімі;
9) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 ақпандағы "Сарқан ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 11 наурызында №3094 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 21 наурызында № 12 (90108) жарияланған) № 50-256 шешімі;
10) Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 02 қазандағы "Сарқан ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 28 қазанында №3505 тіркелген, "Сарқан" аудандық газетінде 2015 жылдың 06 қарашасында № 45 (9141) жарияланған) № 59-297 шешімі;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Б.Разбековқа жүктелсін.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 64 сессиясының төрағасы: Б. Нұрахметов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы: Қ. Абдрахманов

6) решение Сарканского районного маслихата от 09 декабря 2015 года № 61-303 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015- 2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 декабря 2015 года № 3612, опубликованного в районной газете "Саркан" № 52 (9148) от 25 декабря 2015 года);
7) решение Сарканского районного маслихата от 22 октября 2005 года № 30-165 "Об определении мест проведения мирных собраний, митингов и пикетов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 07 ноября 2005 года № 2-17-13, опубликованного в районной газете "Саркан" № 51 от 02 декабря 2005 года);
8) решение Сарканского районного маслихата от 12 февраля 2015 года № 50-254 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Сарканском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 марта 2015 года № 3095, опубликованного в районной газете "Саркан" № 13 (90109) от 28 марта 2015 года);
9) решение Сарканского районного маслихата от 12 февраля 2015 года № 50-256 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Сарканском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 марта 2015 года № 3094, опубликованного в районной газете "Саркан" № 12 (90108) от 21 марта 2015 года);
10) решение Сарканского районного маслихата от 2 октября 2015 года № 59-297 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Сарканскому району" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 октября 2015 года № 3505, опубликованного в районной газете "Саркан" № 45 (9141) от 06 ноября 2015 года);
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Сарканского районного маслихата Разбекова Б.
Председатель внеочередной 64 сессии
Сарканского районого маслихата: Б. Нурахметов
Секретарь Сарканского
районного маслихата: К. Абдрахманов