Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 13 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Мемлекеттік қаржылық бақылау объектілерінде анықталатын бұзушылықтар сыныптауышын бекіту туралы» 2012 жылғы 30 наурыздағы № 180 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7621 болып тіркелген);
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 180 «Мемлекеттік қаржылық бақылау объектілерінде айқындалған бұзушылықтардың сыныптауышын бекіту туралы» бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 263 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10910 болып тіркелген) күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржылық бақылау комитеті (Ә.С. Жұмаділдаев) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             Б. Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Республикалық бюджеттің
атқарылуын бақылау жөніндегі
есеп комитетінің төрағасы
__________ Қ. Жаңбыршин
2016 жылғы ____ ________

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 января 2016 года № 13
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 180 «Об утверждении Классификатора нарушений, выявляемых на объектах государственного финансового контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7621);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 263 «О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 180 «Об утверждении Классификатора нарушений, выявляемых на объектах государственного финансового контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10910).
2. Комитету финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Джумадильдаев А.С.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Султанов
«СОГЛАСОВАН»
Председатель
Счетного комитета по
контролю за исполнением
республиканского бюджета
__________ К. Джанбурчин
«   »      2016 года