"Су объектісін ауыз сумен жабдықтау көзіне жатқызу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 19-3/913 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 343 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Су объектісін ауыз сумен жабдықтау көзіне жатқызу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 19-3/913 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12309 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 желтоқсанда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы
министрі                                         А.Мырзахметов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
_____________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 5 қазан

О признании утратившим силу приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 октября 2015 года № 19-3/913 "Об утверждении Правил отнесения водного объекта к источникам питьевого водоснабжения"
Приказ Заместителя Премьер - Министра Республики Казахстан Министр сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 июля 2016 года № 343
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 октября 2015 года № 19-3/913 «Об утверждении Правил отнесения водного объекта к источникам питьевого водоснабжения» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12309, опубликованный 21 декабря 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет»).
2. Комитету по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мырзахметов
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ К. Бишимбаев
« » ___________ 2016 года