Байзақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Байзақ ауданында қылмыстық –атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 245 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 4 қаңтардағы "Байзақ ауданында қылмыстық–атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 4 ақпандағы №1885 болып тіркелген Байзақ аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінің 2013 жылғы ақпандағы №15 нөмірінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Шүкеев

О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 4 января 2013 года №4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно -исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Байзакском районе"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 мая 2016 года № 245
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байзакского района от 4 января 2013 года №4 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Байзакском районе" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов за №1885 от 4 февраля 2013 года опубликовано 16 февраля 2013 года в газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" № 15).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бактияра Муратовича.
Аким района М. Шукеев