Жамбыл аудандық мәслихатының қабылданған кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына сәйкес Заңының негізінде Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесін Жамбыл облысы Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы шешімнің орындалуын қамтамасыз ету аудандық мәслихат аппаратының басшысы Самбетов Мадияр Абилханұлына жүктелсін.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихаты хатшысы:
Н. Бегманов Р. Бегалиев
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 21 шілдедегі
№ 3-6 шешіміне қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 26-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 105 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2010 жығы 18 қаңтардағы № 05 санында жарияланған);
2. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 1871 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылғы 09 қаңтардағы № 3-4 санында жарияланған);
- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 ақпандағы № 14-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 1892 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 07 наурыздағы № 23-24 санында жарияланған);
- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 09 сәуірдегі № 16-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 1919 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 24 сәуірдегі № 39 (5149) санында жарияланған);
- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 мамырдағы № 18-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 1955 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 15 маусымдағы № 57-58 (5166-5167) санында жарияланған);

О признании утративших силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата согласно приложению.
2. Копию решения направить в департамент юстиции Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Самбетова Мадияра Абилхановича.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Н. Бегманов Р. Бегалиев
Приложение к решению
районного маслихата
от 21 июля 2016 года № 3-6
Перечень утративших силу некоторых решений Жамбылского районного маслихата
1. Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 24 декабря 2009 года № 26-3 "О районном бюджете" на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 105, опубликовано 18 января 2010 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 05);
2. Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы". (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1871, опубликовано 09 января 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 3-4);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 февраля 2013 года № 14-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1892, опубликовано 07 марта 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 23-24);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 9 апреля 2013 года № 16-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1919, опубликовано 24 апреля 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 39 (5149);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 28 мая 2013 года № 18-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1955, опубликовано 15 июня 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 57-58 (5166-5167);

- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 21-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 1977 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 27 шілдедегі №72-73 (5182-5183) санында жарияланған);
- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 қыркүйектегі № 23-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2008 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 10 қыркүйектегі № 88-89 (5198-5199) санында жарияланған);
- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 қазандағы № 25-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2025 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 19 қыркүйектегі № 99-100 (5209-5210) санында жарияланған);
- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 26-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2048 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 23 қарашадағы № 110-111 (5220-5221) санында жарияланған);
- "2013-2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 27-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2072 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2013 жылы 13 желтоқсандағы № 119-120 (5229-5230) санында жарияланған);
3. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылқы 25 желтоқсандағы № 28-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2092 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2014 жылы 07 қаңтардағы № 1-2 (5235-5236) санында жарияланған);
- "2014-2016 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 31-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2184 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2014 жылы 23 сәуірдегі № 45-46 (5280) санында жарияланған);
- "2014-2016 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 маусымдағы № 33-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2244 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2014 жылы 09 шілдедегі №67 (5301) санында жарияланған);
- "2014-2016 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі № 35-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2319 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2014 жылы 12 қыркүйектегі № 88-89 санында жарияланған);
- "2014-2016 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 28-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 36-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2393 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2014 жылы 27 қарашадағы № 117-118 санында жарияланған);

- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 16 июля 2013 года № 21-2 " О внесении изменений в решение Жамбылского районного Маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1977, опубликовано 27 июля 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 72-73 (5182-5183);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2013 года № 23-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного Маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2008, опубликовано 10 сентября 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 88-89 (5198-5199);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 7 октября 2013 года № 25-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2025, опубликовано 19 сентября 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 99-100 (5209-5210);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 12 ноября 2013 года № 26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2048, опубликовано 23 ноября 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 110-111 (5220-5221);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2013 года № 27-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы". (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2072, опубликовано 13 декабря 2013 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 119-120 (5229-5230);
3. Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2092, опубликовано 07 января 2014 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 1-2 (5235-5236);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22 апреля 2014 года № 31-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2184, опубликовано 23 апреля 2014 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 45-46 (5280);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2014 года № 33-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2244, опубликовано 09 июля 2014 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 67 (5301);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2014 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2319, опубликовано 12 сентября 2014 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 88-89);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 ноября 2014 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 28-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2393, опубликовано 27 ноября 2014 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 117-118);

4. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылқы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешімі. (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2459 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылы 10 қаңтардағы № 2-3 санында жарияланған):
- "2015-2017 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 сәуірдегі № 40-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2599 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылы 15 сәуірдегі №41-42 санында жарияланған);
- "2015-2017 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 43-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2674 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылы 20 маусымдағы № 68-69 (5431-5432) санында жарияланған);
- "2015-2017 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 қыркүйектегі № 45-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2759 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылы 19 қыркүйектегі № 104-105 (5467-5468) санында жарияланған);
- "2015-2017 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 46-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2831 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылы 04 желтоқсандағы № 131-132 (5492-5493) санында жарияланған);
- "2015-2017 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 47-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 2751 болып мемлекеттік тіркеуден өткен, "Шұғыла-Радуга" газетінің 2015 жылы 19 желтоқсандағы № 137-138 (5498-5499) санында жарияланған);

4. Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2459, опубликовано 10 января 2015 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 2-3);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 7 апреля 2015 года № 40-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2599, опубликовано 15 апреля 2015 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 41-42);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2015 года № 43-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2674, опубликовано 20 июня 2015 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 68-69 (5431-5432);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 45-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2759, опубликовано 19 сентября 2015 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 104-105 (5467-5468);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 27 ноября 2015 года № 46-2 " О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2831, опубликовано 04 декабря 2015 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 131-132 (5492-5493);
- Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2015 года № 47-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2751, опубликовано 19 декабря 2015 года в газете "Шұғыла - Радуга" № 137-138 (5498-5499);