Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 03 қаңтардағы № 3 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 5 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 03 қаңтардағы "Аудандық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезіндегі жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін анықтау туралы" №3 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2497 болып тіркелген, 2015 жылдың 05 наурызында "Жаңа өмір-Новая жизнь" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен және мерзімдерде осы қаулының 1-тармағында көрсетілген нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп танылғаны жөнінде әділет органдарына және ресми жариялау көздеріне хабарлауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Уркумбаев Әбдікерім Құлтайұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Құлекеев

О признании утратившим силу постановления акима района от 03 января 2015 года № 3
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 5 января 2016 года № 5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата района от 03 января 2015 года №3 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче районного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (Государственная регистрация нормативно правового акта №2497, опубликованный в газете "Жаңа өмір-Новая жизнь" от 05 марта 2015 года).
3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел финансов акимата Жуалынского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке сообщить в органы юстиции и направить на официальное опубликование в периодических печатных изданиях.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Уркумбаева Абдикерима Култаевича.
Аким района Б.Кулекеев