"Жуалы аудандық мәслихатының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Жуалы аудандық маслихатының 2015 жылғы 13 қарашадағы № 47-5 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 51-3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жуалы аудандық мәслихатының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Жуалы аудандық маслихатының 2015 жылғы 13 қарашадағы № 47-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2848 болып тіркелген, "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 132-133 (8554) сандарында жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесі мемлекеттік тіркеуден шығару үшін Әділет органдарына жіберілсін және аудандық "Жаңа өмір-Новая жизнь" газетінде жариялансын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жуалы аудандық мәслихат аппаратының басшысына жүктелсін.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
З. Султанмуратов Е. Тлеубеков

О признании утратившим силу решение Жуалынского районного маслихата от 13 ноября 2015 года №47-5 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Жуалынского районного маслихата
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 18 января 2016 года № 51-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жуалынского районного маслихата от 13 ноября 2015 года № 47-5 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Жуалынского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2848, опубликовано в газете "Жана өмір"-"Новая жизнь" от 23 декабря 2015 года № 132-133 (8554))
2. Копию этого решения направить органам юстиции для снятия с учета государственной регистрации и опубликовать в районной газете "Жаңа өмір" - "Новая жизнь" .
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Жуалынского районного маслихата.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
З. Султанмуратов Е. Тлеубеков