"Техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары мен үлгілік білім беретін оқу бағдарламаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 150 және "Техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары мен үлгілік білім беретін оқу бағдарламаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 312 бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 236 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойыншаүлгілік оқу жоспарлары мен үлгілік білім беретін оқу бағдарламаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 150 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8489 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2013 жылғы 13 қарашадағы № 252 (28191, 2013 жылғы 16 қарашадағы № 255 (28194), 2013 жылғы 20 қарашадағы № 257 (28196), 2013 жылғы 28 қарашадағы № 263 (28202), 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 268 (28207), 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 272 (28211); 2013 жылғы 14 желтоқсандағы № 275 (28214), 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 277 (28216), 2013 жылғы 21 желтоқсандағы № 279 (28218), 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 282 (28221), 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 284 (28223), 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 285 (28224); 2014 жылғы № 285 (28224); 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 4 (28228), 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 8 (28232), 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 11 (28235); 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 14 (28238); 2014 жылғы 25 қаңтардағы № 17 (28241); 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20 (28244), 2014 жылғы 1 ақпандағы № 22 (28246), 2014 жылғы 5 ақпандағы № 24 (28248), 2014 жылғы 8 ақпандағы № 27 (28251); 2014 жылғы 12 ақпандағы № 29 (28253), 2014 жылғы 15 ақпандағы № 32 (28256), 2014 жылғы 22 ақпандағы № 37 (28261), 2014 жылғы 1 наурыздағы № 42 (28266); 2014 жылғы 6 наурыздағы № 45 (28269); 2014 жылғы 12 наурыздағы № 48 (28272), 2014 жылғы 13 наурыздағы № 49 (28273), 2014 жылғы 18 наурыздағы № 52 (28276), 2014 жылғы 5 сәуірдегі № 66 (28290), 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 69 (28293), 2014 жылғы 24 мамырдағы № 101 (28325), 2014 жылғы 29 мамырдағы № 104 (28328), 2014 жылғы 7 маусымдағы № 111 (28335), 2014 жылғы 12 маусымдағы № 113-114 (28338), 2014 жылғы 14 маусымдағы № 116 (28340), 2014 жылғы 19 маусымдағы № 119 (28343), 2014 жылғы 21 маусымдағы № 121 (28345), 2014 жылғы 26 маусымдағы № 124 (28348), 2014 жылғы 3 шілдедегі № 129 (28353), 2014 жылғы 11 шілдедегі № 134 (28358), 2014 жылғы 19 шілдедегі № 139 (28363), 2014 жылғы 31 шілдедегі №147 (28371), 2014 жылғы 6 тамыздағы № 151 (28375), 2014 жылғы 28 тамыздағы № 167 (28391), 2014 жылғы 4 қыркүйектегі № 172 (28395), 2014 жылғы 11 қыркүйектегі № 177 (28400) сандарында жарияланған);

О признании утратившими силу приказов Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 150 «Об утверждении типовых учебных планов и типовых образовательных учебных программ по специальностям технического и профессионального образования» и от 29 июля 2014 года № 312 «Об утверждении типовых учебных планов и типовых образовательных учебных программ по специальностям технического и профессионального образования»
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 236
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 150 «Об утверждении типовых учебных планов и типовых образовательных учебных программ по специальностям технического и профессионального образования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 июня 2013 года под № 8489, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 13 ноября 2013 года № 314 (27588), 16 ноября 2013 года № 317 (27591), от 20 ноября 2013 года № 319 (27593), от 28 января 2013 года № 325 (27599), от 5 декабря 2013 года № 330 (27604), от 11 декабря 2013 года № 334 (27608), от 14 декабря 2013 года № 337 (27611), от 19 декабря 2013 года № 339 (27613), от 21 декабря 2013 года № 341 (27615), от 26 декабря 2013 года № 344 (27618), от 28 декабря 2013 года № 346 (27620), от 9 января 2014 года № 4 (27625), от 11 января 2014 года № 6 (27627), от 15 января 2014 года № 8 (27629), от 18 января 2014 года № 11 (27632), от 22 января 2014 года № 14 (27635), от 30 января 2014 года № 20 (27641), от 1 февраля 2014 года № 22 (27643), от 5 февраля 2014 года № 24 (27645), от 8 февраля 2014 года № 27 (27648), от 12 февраля 2014 года № 29 (27650), от 15 февраля 2014 года № 32 (27653), от 20 февраля 2014 года № 35 (27656), от 22 февраля 2014 года № 37 (27658), от 1 марта 2014 года № 42 (27663), от 6 марта 2014 года № 45 (27666), от 8 марта 2014 года № 47 (27668), от 15 марта 2014 года № 51 (27672), от 20 марта 2014 года № 54 (27675), от 5 апреля 2014 года № 66 (27687), от 10 апреля 2014 года № 69 (27690), от 12 апреля 2014 года № 71 (27692), от 26 апреля 2014 года № 81 (27702), от 29 апреля 2014 года № 82 (27703), от 6 мая 2014 года № 87 (27708), от 8 мая 2014 года № 89 (27710), от 15. мая 2014 года № 94 (27715), от 24 мая 2014 года № 101 (27722), от 29 мая 2014 года № 104 (27725), от 31 мая 2014 года № 106 (27727), от 21 июня 2014 года № 121 (27742), от 24 июня 2014 года № 122 (27743), от 21 июня 2014 года № 121 (27742), от 1 июля 2014 года № 127 (27748), от 3 июля 2014 года № 129 (27750), от 4 июля 2014 года № 130 (27751), от 10 июля 2014 года № 133 (27754), от 16 июля 2014 года № 137 (27758), от 18 июля 2014 года № 138 (27759), от 19 июля 2014 года № 139 (27760), от 23 июля 2014 года № 141 (27762), от 30 июля 2014 года № 146 (27767), от 31 июля 2014 года № 147 (27768), от 6 августа 2014 года № 151 (27772), от 8 августа 2014 года № 153 (27774), от 13 августа 2014 года № 156 (27777), от 28 августа 2014 года № 167 (27788), от 11 сентября 2014 года № 177 (27798));

2) «Техникалық және кәсіптік білім беру мамандықтары бойынша үлгілік оқу жоспарлары мен үлгілік білім беретін оқу бағдарламаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2014 жылғы 29 шілдедегі № 312 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9705 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2015 жылғы 31 қазандағы № 209 (28687), 2015 жылғы 5 қарашадағы № 212 (28690), 2015 жылғы 12 қарашадағы № 217 (28695), 2016 жылғы 4 ақпандағы № 22 (28750), 2016 жылғы 11 ақпандағы № 27(28755), 2016 жылғы 13 ақпандағы № 29 (28757), 2016 жылғы 18 ақпандағы № 32 (28760), 2016 жылғы 20 ақпандағы № 34 (28762), 2016 жылғы 25 ақпандағы № 37 (28765), 2016 жылғы 27 ақпандағы № 39 (28767), 2016 жылғы 3 наурыздағы № 42 (28770) сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Кәсіптік-техникалық және орта білімнен кейінгі білімді жаңғырту департаменті (Д.Ж. Қаленова) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі                  Е. Сағадиев

2) приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 июля 2014 года № 312 «Об утверждении типовых учебных планов и типовых образовательных учебных программ по специальностям технического и профессионального образования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 августа 2013 года под № 9705, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 31 октября 2015 года № 209 (28085), от 5 ноября 2015 года № 212 (28088), от 12 ноября 2015 года № 217 (28093), от 16 января 2016 года № 9 (28135), от 21 января 2016 года № 12 (28138), 11 февраля 2016 года № 27 (28153), от 13 февраля 2016 года № 29 (28155), от 18 февраля 2016 года № 32 (28158), от 20 февраля 2016 года № 34 (28160), от 27 февраля 2016 года № 39 (28165), от 3 марта 2016 года № 42 (28168), от 10 марта 2016 года № 45 (28171), от 12 марта 2016 года № 47 (28173), от 17 марта 2016 года № 50 (28176)).
2. Департаменту модернизации профессионально-технического и послесреднего образования (Каленова Д.Ж.) Министерства образования и науки Республики Казахстан направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр образования и
науки Республики Казахстан                 Е. Сагадиев