"Ұшуды авариялық-құтқарумен қамтамасыз ету бойынша әуежай (әуеайлақ) пайдаланушысының қызметін тексеру парағының нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 217 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 447 бұйрығы
«Құқықтық актiлер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ұшуды авариялық-құтқарумен қамтамасыз ету бойынша әуежай (әуеайлақ) пайдаланушысының қызметін тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 217 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9394 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Б.К. Сейдахметов):
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберуді;
2) осы бұйрықты мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интранет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                         Ә. Исекешев

О признании утратившим силу приказа Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 217 "Об утверждении формы проверочного листа деятельности эксплуатанта аэропорта (аэродрома) по аварийно-спасательному обеспечению полетов"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 мая 2016 года № 447
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 217 «Об утверждении формы проверочного листа деятельности эксплуатанта аэропорта (аэродрома) по аварийно-спасательному обеспечению полетов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9394).
2. Комитету гражданской авиации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Сейдахметову Б.К.) обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовой системе «Әділет», а также в течение пяти рабочих дней в Республиканское государственное предприятие «Республиканский центр правовой информации» для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования.
Министр                                    А. Исекешев