"Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 06 маусымдағы № 27/09 қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № 43/03 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 06 маусымдағы № 27/09 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2679 тіркелген, 2014 жылғы 24 шілдегі № 128-129 (21649-21650) "Индустриальная Караганда" және № 137-138 (21772) "Орталық Қазақстан" газеттерінде, 2014 жылғы 21 шілдегі Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. "Қарағанды облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын..
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Әбдібеков

О признании утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 06 июня 2014 года № 27/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 20 июня 2016 года № 43/03
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 06 июня 2014 года № 27/09 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 2679, опубликованное 24 июля 2014 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 128-129 (21649-21650) и "Орталық Қазақстан" № 137-138 (21772), 21 июля 2014 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Карагандинской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области Н. Абдибеков