Қарағанды қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 16/16 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына, "Мемлекеттік мекемелерді қайта ұйымдастыру туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 13/44 қаулысына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қарағанды қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/14 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде 3017 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 12 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 19 наурызда № 33-34 (21784-12785) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 19 наурызда № 43-44 (21929) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған);
2) "Қарағанды қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 18 ақпандағы № 07/18 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімдемесінде 3019 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 12 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 27 қазанда № 149-150 (21900-21901) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 27 қазанда № 174 (22058) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қарағанды қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 20 апреля 2016 года № 16/16
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", постановлением акимата города Караганды от 30 марта 2016 года № 13/44 "О реорганизации государственных учреждений" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Караганды:
1) от 18 февраля 2015 года № 07/14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номер 3017, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 12 марта 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 19 марта 2015 года № 33-34 (21784-21785) и "Орталық Қазақстан" от 19 марта 2015 года № 43-44 (21929));
2) от 18 февраля 2015 года № 07/18 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и промышленности города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номер 3019, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 12 марта 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" от 27 октября 2015 года № 149-150 (21900-21901) и "Орталық Қазақстан" от 27 октября 2015 года № 174 (22058)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Караганды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого его официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров