"Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімінің 2009 жылғы 5 тамыздағы № 36/01 күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 30/71 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен камту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 65 бабының 3 тармағын басшылыққа алып, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің каулысы 2009 жылғы 5 тамыздағы № 36/01 каулысы (№ 36/01 2009 жылғы 5 тамыздағы "Индустриальная Караганда" газетінде 2009 жылғы 29 тамыздағы № 131-132 (20716) "Орталық Қазақстан" газетінде 2009 жылғы 29 тамыздағы № 101-102 (20808-20809) газеттеріне жарияланды,№ 8-1-97 нормативті-кұкыктақ актілер реестрінде тіркелген), тіркелген күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И. Ю. Любарскаяға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекетке енеді.
Қала әкімі Н. Әубәкіров

О признании утратившим силу постановления акимата города Караганды от 5 августа 2009 года № 36/01 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения"
Постановление акимата города Караганды от 22 июля 2016 года № 30/71
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 5 августа 2009 года № 36/01 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения" (зарегистрированное в реестре нормативных правовых актов № 8-1-97, опубликованно в газете "Индустриальная Караганда" от 29 августа 2009 года № 131-132 (20716) и "Орталық Қазақстан" от 29 августа 2009 года № 101-102 (20808-20809)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И. Ю.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечению десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров