Сәтбаев қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 13/87 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңы негізінде қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 03/46 "Сәтбаев қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3023 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2015 жылғы 13 ақпандағы №10 (2148) нөмірінде және 2015 жылғы 10 қыркүйектегі "Әділет" ақпаратық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылады деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары С.С. Имамбайға жүктелсін.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы
А.А. Ыдырысов

О признании утратившим силу постановление акимата города Сатпаев
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 апреля 2016 года № 13/87
На основании Закона от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление от 24 февраля 2015 года № 05/06 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования г.Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3023, опубликовано в № 10 (2148) газеты "Шарайна" от 13 февраля 2015 года и в информационно-правой системе "Әділет" от 10 сентября 2015 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Имамбай С.С.
И.о. акима города Идрисов А.А.