"Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы" Саран қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 43/02 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 35/05 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" № 482-V жаңа заңының қабылдануына байланысты, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы "Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" № 964 қаулысын орындау үшін, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" № 480-V заңына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 заңының негізінде Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Саран қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы "Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу туралы" № 43/02 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-7-130 болып тіркелген, "Саран газеті" қалалық газетінің № 53 (621), 2011 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Ералы Серикович Оспановқа жүктелсін.
Саран қаласының әкімі А. Шкарупа

О признании утратившим силу постановления акимата города Сарани от 1 декабря 2011 года № 43/02 "О направлении безработных на общественные работы"
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 25 августа 2016 года № 35/05
В связи с принятием нового Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 482-V "О занятости населения", во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", в соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах" и на основании Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Сарани от 1 декабря 2011 года № 43/02 "О направлении безработных на общественные работы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-7-130, опубликовано 30 декабря 2011 года в городской газете "Саран газеті" № 53 (621).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Оспанова Ералы Сериковича.
Аким города Сарани А. Шкарупа