Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 43/02 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 18/06 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 43/02 "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2016 жылғы 21 қаңтарда № 3629 тіркелген, 2016 жылғы 30 қаңтардағы № 4 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров

О признании утратившим силу постановление акимата Абайского района № 43/02 от 21 декабря 2015 года "Об организации общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 13 мая 2016 года № 18/06
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района № 43/02 от 21 декабря 2015 года "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно – правовых актов за № 3629 от 21 января 2016 года, опубликовано в районной газете Абай-Ақиқат от 30 января 2016 года № 4).
2 Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
Аким Абайского района С. Шайдаров