Жаңаарқа ауданы әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерінің күшін жою туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімінің 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" №1 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3111 болып тіркелген, 2015 жылғы 11 сәуірдегі № 20 (9670) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 11 қарашада жарияланған);
және Жаңаарқа ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 2 "Жаңаарқа ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3179 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 мамырдағы № 25 (9675) "Жаңаарқа" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 20 қарашада жарияланған) күші жойылған болып танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысына бақылауды өзіме қалдырамын.
Ғ. Омаров

Об утрате сил нормативных правовых решений акима Жанааркинского района
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 18 апреля 2016 года № 1
В соответствии Законов Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Считать утратившим силу решение акима Жанааркинского района от 27 марта 2015 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3111, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 11 апреля 2015 года № 20 (9670), в информационно-правовой системе "Әділет" 11 ноября 2015 года);
и решения акима Жанааркинского района от 27 апреля 2015 года № 2 "О внесении изменения в решение акима Жанааркинского района от 27 марта 2015 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3179, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 6 мая 2015 года № 25 (9675), в информационно-правовой системе "Әділет" 20 ноября 2015 года);
2. Контроль за исполнением настоящего решения осатвляю за собой.
Г. Омаров