"Іс жүргізу және құжаттарды сақтау саласындағы тәуекелдерді бағалау дәрежесінің критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 124 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 113 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Іс жүргізу және құжаттарды сақтау саласындағы тәуекелдерді бағалау дәрежесінің критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 124 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7912 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2012 жылғы 19 қыркүйекте № 609-614 (27687) жарияланған) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Мұрағаттық іс және құжаттама департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін оған қол қойылған күнінен бір апталық мерзімде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына және мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрыққа қол қойылғаннан кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларымен қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәлімет беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    А. Мұхамедиұлы

О признании утратившим силу приказа Министра культуры и информации Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 124 "Об утверждении критериев оценки степени рисков в сфере делопроизводства и хранения документов"
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 19 апреля 2016 года № 113
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра культуры и информации Республики Казахстан от 10 августа 2012 гада № 124 «Об утверждении критериев оценки степени рисков в сфере делопроизводства и хранения документов» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7912, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 19 сентября 2012 года № 316-317 (27135-37136).
2. Департаменту архивного дела и документации Министерства культуры н спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в недельный срок со дня его подписания в Министерство юстиции Республики Казахстан, Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан и периодические печатные издания;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа представить в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведения об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Мухамедиулы