Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 306 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 923 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4981 болып тіркелген, 2015 жылдың 23 мамырында "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған);
2) "Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдары индекстерінің атауларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 924 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4982 болып тіркелген, 2015 жылдың 23 мамырында "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 306
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление акимата Кызылординской области от 17 апреля 2015 года № 923 "Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4981, опубликовано 23 мая 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести");
2) постановление акимата Кызылординской области от 17 апреля 2015 года № 924 "Об утверждении наименований индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4982, опубликовано 23 мая 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев