Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 311 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қызылорда облысының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 373 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4571 болып тіркелген, 2014 жылдың 18 қаңтарында "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған);
2) "Қызылорда облысы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 888 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 5 мамырында № 4972 болып тіркелген).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 26 января 2016 года № 311
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кызылординской области:
1) постановление акимата Кызылординской области от 29 ноября 2013 года № 373 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4571, опубликовано 18 января 2014 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести");
2) постановление акимата Кызылординской области от 27 марта 2015 года № 888 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2015 года за № 4972).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев