"Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының Қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 337 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 11 ақпандағы № 27 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Маңғыстау облысының жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасының қағидаларын бекіту туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 337 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2287 болып тіркелген, «Әділет» ақпаратттық–құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Маңғыстау облысы әкімінің аппараты (А.К. Рзаханов) бір апта мерзімде осы қаулының көшірмесін Маңғыстау облысының әділет департаментіне жолдасын және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев

О признании утратившим силу постановления акимата Мангистауской области от 29 ноября 2013 года № 337 "Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 11 февраля 2016 года № 27
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мангистауской области от 29 ноября 2013 года № 337 «Об утверждении Правил служебной этики государственных служащих местных исполнительных органов Мангистауской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2287, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» 14 января 2014 года).
2. Аппарату акима Мангистауской области (Рзаханов А.К.) в недельный срок направить копию настоящего постановления в Департамент юстиции Мангистауской области и обеспечить его официальное опубликование.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким области                            А. Айдарбаев