Ақтау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 1757 "2016 жылға Ақтау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 04 тамыздағы № 1452 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңдарына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрлігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13938 болып тіркелген) бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру қағидаларына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің "2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 1757 "2016 жылға Ақтау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2933 болып тіркелген, 2016 жылғы 11 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылсын деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Қ. Аққұловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойған күннен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Қала әкімі С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ":
"Ақтау қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысы
Г.Н. Хайрлиева
"04" тмаыз 2016 ж.

О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 09 декабря 2015 года №1757 "Об организации и финансировании общественных работ в городе Актау на 2016 год"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 04 августа 2016 года № 1452
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О занятости населения" и в соответствии с Правилами организации и финансирования общественных работ утвержденной приказом (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за №13938) Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 14 июля 2016 года, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата города Актау от 09 декабря 2015 года №1757 "Об организации и финансировании общественных работ в городе Актау на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации за № 2933, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 11 января 2016 года) считать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аккулова Н. К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким города С. Трумов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской отдел
занятости и социальных программ"
Хайрлиева Г.Н.
"04" августа 2016г.