Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларын жою туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 02 қыркүйектегі № 447 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жаңаөзен қаласы әкімдігінің кейбір қаулылары жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары С. Сейдалиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Әбілов
Келісілді:
Б. Овезов
К. Карибаев
Дайындаған:
Л. Чаканова Жаңаөзен қаласы әкімі аппратының
мемлекеттік құқықтық бөлімінің
бас маманы
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2016 жылғы "02" қыркүйек №447 қаулысына қосымша
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қаулыларының тізбесі
1. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 ақпандағы №314 "Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 19 наурызда №2640 тіркелген, 2015 жылғы 25 сәуірде "Жаңаөзен" газетінің №13 жарияланған) қаулысы;
2. Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы №330 ""Жаңаөзен қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 02 сентября 2016 года № 447
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратимшим силу некоторых постановлений акимата города Жанаозен согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Жанаозен Овезова Б.О.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким города Е. Абилов
Согласовано:
Б. Овезов
К. Карибаев
Исполнитель:
Л. Чаканова главный специалист государственно
правового отдела аппарата акима города Жанаозен
Прилодение к постановлению
акимата города Жанаозен
от "02" сентября 2016 года №447
Перечень утративших силу некоторых постанвлений акимата города Жанаозен
1. Постановление акимата города Жанаозен от 17 февраля 2015 года №314 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарата акима города Жанаозен"" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 19 марта 2015 года за №2640, опубликовано 25 апреля 2015 года в газете "Жанаозен" №13).
2.Постановление акимата города Жанаозен от 30 июня 2016 года № 330 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарата акима города Жанаозен""