Мәслихаттың 2014 жылғы 19 маусымдағы № 207 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 327 шешімі
Шешімді Қазақстан Республикасының заңнама және Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік үрдістер туралы" Заңының 8 бабына сәйкестіру мақсатында, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабына сәйкес, Алтынсарин аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Алтынсарин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 маусымдағы № 207 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4940 болып тіркелген, 2014 жылдың 28 шілде "Таза бұлақ Чистый родник" газетінде жарияланған).
2. Алтынсарин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 қазандағы № 302 "Алтынсарин аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 маусымдағы № 207 "Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейттін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және ветеринария саласындағы мамандарға жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6010 болып тіркелген, 2015 жылдың 30 қарашасында "Таза бұлақ Чистый родник" газетінде жарияланған).
3. Осы шешімі қабылдаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, Алтынсарин
аудандық мәслихат
хатшысының міндеттер
атқарушы
К. Абикеев
"Алтынсарин аудандық мәслихатынының
аппараты" мм бас маманы, заңгер
______________________ К. Жилкишенов

О признании утратившим силу решение маслихата от 19 июня 2014 года № 207 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности за счет средств районного бюджета"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 327
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" в целях приведения решения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан и статьей 8 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Алтынсаринского районного маслихата от 19 июня 2014 года № 207 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности за счет средств районного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4940, опубликованного 28 июля 2014 года в газете "Таза бұлақ Чистый родник").
2. Признать утратившим силу решение Алтынсаринского районного маслихата от 30 октября 2015 года № 302 "О внесении изменения и дополнения в решение маслихата от 19 июня 2014 года № 207 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и ветеринарии являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности за счет средств районного бюджета" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6010, опубликованного 30 ноября 2015 года в газете "Таза бұлақ Чистый родник").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель внеочередной
сессии, исполняющий обязанности
секретаря Алтынсаринского
районного маслихата
К. Абикеев
Главный специалист государственного
учреждения "Аппарат Алтынсаринского
районного маслихата", юрист
_____________________ К. Жилкишенов