Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 287 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 379 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 287 "Тұрғын үй көмегін көрсету қағидасын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5334 болып тіркелген, 2015 жылы 30 қаңтардағы № 4 "Аманкелді арайы" газетінде жарияланды).
2. Заңмен белгіленген тәртіпте осы шешімнің көшірмесі әділет органдарына жолдансын және оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Кезектен тыс сессия төрайымы               Ж. Олжағұлова
Аудандық мәслихат хатшысы                  Ә. Саматов

О признании утратившим силу решения маслихата от 24 декабря 2015 года № 287 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 18 января 2016 года № 379
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 24 декабря 2015 года № 287 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5334, опубликовано 30 января 2015 года, № 4 в газете "Аманкелді арайы").
2. В установленном законодательством порядке направить копию настоящего решения в органы юстиции и обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель внеочередной сессии           Олжагулова Ж.
Секретарь районного маслихата              Саматов А.