Жангелдин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 қыркүйектегі № 125 қаулысының күшін жою туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 ақпандағы № 18 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
3) Жангелдин ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 қыркүйектегі № 125 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоты белгілеу туралы" қаулысы (НҚА мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 9-9-136 болып тіркелген, 2011 жылғы 4 қазандағы "Біздің Торғай" аудандық газетінде жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Кенжегарин

О признании утратившим силу постановление акимата Джангельдинского района от 8 сентября 2011 года № 125
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 3 февраля 2016 года № 18
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Джангельдинского района от 8 сентября 2011 года № 125 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9-9-136, опубликовано 4 октября 2011 года в районной газете "Біздің Торғай").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А. Кенжегарин