Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі № 221 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 наурыздағы № 75 қаулысы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 40-бабының 2-тармағының 2) 4) тармақшаларына және 3-тармағына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік  қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5795  тіркелген, 2015 жылғы 27 тамызда «Федоровские новости» газетінде жарияланған) № 221 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Ахметов

О признании утратившим силу постановление акимата Федоровского района от 7 июля 2015 года № 221 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 14 марта 2016 года № 75
В соответствии с подпунктами 2), 4) пункта 2пунктом 3 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Федоровского района от 7 июля 2015 года № 221 Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за № 5795, опубликовано 27 августа 2015 года в районной газете «Федоровские новости»).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района                                К. Ахметов