Павлодар облысы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы әкімінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1-бабына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Павлодар облысы әкімінің:
2015 жылғы 20 ақпандағы "Павлодар облысының бюджеттік ұйымдары үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 1 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4334 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 наурызда "Сарыарқа самалы","Звезда Прииртышья", газеттерінде жарияланған);
2015 жылғы 27 тамыздағы "Павлодар облысы әкiмiнiң 2015 жылғы 20 ақпандағы "Павлодар облысының бюджеттік ұйымдары үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді анықтау туралы" № 1 шешіміне толықтыру енгізу туралы" № 5 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4677 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 қыркүйекте "Регион.kz" газетінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
бір апта ішінде аумақтық әділет органына осы шешімнің көшірмесін жіберуді;
осы шешімді мерзімдік баспалық басылымдарда және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
осы шешімді Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Павлодар облысы әкімінің бірінші орынбасары Д.Н. Тұрғановқа жүктелсін.
Қ. Бозымбаев

О признании утратившим силу некоторых решений акима Павлодарской области
Решение акима Павлодарской области от 27 января 2016 года № 1
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Признать утратившим силу решения акима Павлодарской области:
от 20 февраля 2015 года № 1 "Об определении единого организатора государственных закупок для бюджетных организаций Павлодарской области и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4334, опубликовано 14 марта 2015 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы");
от 27 августа 2015 года № 5 "О внесении дополнения в решение акима Павлодарской области от 20 февраля 2015 года "Об определении единого организатора государственных закупок для бюджетных организаций Павлодарской области и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4677, опубликовано в газетах "Регион.kz");
2. Государственному учреждению "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
в недельный срок направлении копии настоящего решения в территориальный орган юстиции;
официальное опубликование настоящего решения в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима Павлодарской области Турганова Д.Н.
К. Бозумбаев