Баянауыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы "Баянауыл ауданы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 127/5 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 47/02 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 8-бабы 3) тармақшасына сәйкес Баянауыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы "Баянауыл ауданы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 127/5 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4533 болып енгізілген, 2015 жылғы 10 шілдедегі № 28 (10679) "Баянтау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімі аппаратының басшысы К. К. Абылгазинге жүктелсін.
Аудан әкімі Н. Күлжан

О признании утратившим силу Постановления акимата Баянаульского района от 22 мая 2015 года № 127/5 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Баянаульского района"
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 12 февраля 2016 года № 47/02
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3 статьи 8 Закона Республики Казахстан "Об административных процедурах", акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу Постановление акимата Баянаульского района от 22 мая 2015 года № 127/5 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата Баянаульского района" (зарегестрирован в регистре государственных нормативно-правовых актов под номером № 4533, опубликован в газете "Баянтау" в № 28 (10679) от 10 июля 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима Баянаульского района Абылгазина К.К.
Аким района Н. Күлжан