Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2015 жылғы 26 ақпандағы № 61/2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 114/3 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына, сәйкес Ертіс ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Аудан әкімдігінің бұрын қабылданған 2015 жылғы 26 ақпан "Ертіс ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" № 61/2 қаулысының (2015 жылдың 19 наурыздағы Павлодар облысы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4381 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 сәуірдегі № 13, 2015 жылғы 11 сәуірдегі № 14 "Ертіс Нұры" және 2015 жылғы 4 сәуірдегі № 13, 2015 жылғы 11 сәуірдегі № 14 "Иртыш" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі В. Дубовицкий

О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата района № 61/2 от 26 февраля 2015 года
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 114/3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу ранее принятое постановление акимата района "Об утверждении регламента акимата Иртышского района" № 61/2 от 26 февраля 2015 года (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов Департамента юстиции Павлодарской области № 4381 от 19 марта 2015 года, опубликовано в газетах "Ертіс Нұры" № 13 от 4 апреля 2015 года, № 14 от 11 апреля 2015 года и "Иртыш" № 13 от 4 апреля 2015 года, № 14 от 11 апреля 2015 года).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким района В. Дубовицкий