Шарбақты ауданы әкімдігінің бұрын қабылданған 2010 жылғы 27 сәуірдегі "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы" № 109/2 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 201/4 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Шарбақты ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ0ЕТЕДI:
1. Шарбақты ауданы әкімдігінің бұрын қабылданған, 2010 жылғы 27 сәуірдегі "Аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары туралы" № 109/2 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 27 мамырдағы № 12-13-105 болып тіркелді, 2010 жылғы 3 маусымдағы аудандық № 22 "Маралды" және "Трибуна" газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Р. Неғманова

О признании утратившим силу ранее принятого постановления акимата Щербактинского района от 27 апреля 2010 года № 109/2 "Об автомобильных дорогах общего пользования районного значения"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 23 июня 2016 года № 201/4
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ранее принятое постановление акимата Щербактинского района от 27 апреля 2010 года № 109/2 "Об автомобильных дорогах общего пользования районного значения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 мая 2010 года № 12-13-105, опубликованное в районных газетах "Маралды" и "Трибуна" № 22 от 3 июня 2010 года) признать утратившим силу.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
Исполняющая обязанности
акима района Р. Негманова