Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 229/65 "Шарбақты аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің өз күшін жойғандығы туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 253/68 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21–1–бабының 1–тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысымен бекіткен Нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу Қағидасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 қарашадағы № 229/65 "Шарбақты аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі өз күшін жойды деп есептелсін (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4797 тіркелген, 2015 жылғы 26 қарашадағы ауданның "Маралды" газетінің № 47, 2015 жылғы 26 қарашадағы ауданның "Трибуна" газетінің № 47 жарияланған).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының Аппаратына жүктелсін.
Сессия төрағасы В. Лямцев
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы Б. Паванов

О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата от 5 ноября 2015 года № 229/65 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Щербактинского района
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 января 2016 года № 253/68
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 21–1 Закон Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Правилами проведения мониторинга нормативных правовых актов, утвержденными Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964 Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение Щербактинского районного маслихата от 5 ноября 2015 года № 229/65 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата маслихата Щербактинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4797, опубликованное 26 ноября 2015 года в районной газете "Маралды" № 47, 26 ноября 2015 года в районной газете "Трибуна" № 47).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на Аппарат маслихата Щербактинского района.
Председатель сессии В. Лямцев
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата Б. Паванов