"Алматы қаласы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жөніндегі Ережені бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 5 шілдедегі № 3/323 қаулысы
Қазақстан Республиксының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына, Қазақстан Республиксының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің мемлекеттік қызметшілерінің қызмет этикасы қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 28 қарашадағы № 4/1030 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1013 болып тіркелген, 2013 жылғы 21 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) бір апта мерзімде әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) бір апта мерзімде осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы М. Сембековке жүктелсін.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 28 ноября 2013 года № 4/1030 "Об утверждении правил служебной этики государственных служащих акимата города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 5 июля 2016 года N 3/323
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 28 ноября 2013 года № 4/1030 "Об утверждении правил служебной этики государственных служащих акимата города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1013, опубликовано 21 декабря 2013 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) известить органы юстиции в недельный срок о принятии настоящего постановления;
2) в недельный срок принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы М.Сембекова.
Аким города Алматы Б. Байбек