"2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіспен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 238 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 7 қазандағы № 279 қаулысы
"Құқықтық актілері туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы бойынша басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіспен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өндеп өсіру шығындарының құнына субсидиялар алуға арналған ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тізіміне қосу үшін өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" 2016 жылғы 22 тамыздағы № 238 (2016 жылғы 26 тамыздағы 38(544) "Есіл таңы", 2016 жылғы 26 тамыздағы № 39 (8833) "Ишим" газеттеріне жарияланған), нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 24 тамызында № 3869 тіркелген, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемелекеттік мекемесіне жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының
әкімі
М. Әбішев

О признании утратившим силу постановления акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2016 года № 238 "Об определении сроков предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенным грунте по Есильскому району Северо-Казахстанской области в 2016 году"
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 7 октября 2016 года № 279
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2016 года № 238 "Об определении сроков предоставления заявки для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенным грунте по Есильскому району Северо-Казахстанской области в 2016 году" (опубликовано от 26 августа 2016 года в газетах "Есіл таңы" № 38 (544), от 26 августа 2016 года "Ишим" № 39 (8833)), зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 24 августа 2016 года № 3869.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Есильского района Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким
Есильского района
М.Абишев