Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 200 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 8-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігімен қабылдаған нормативтік құқықтық актілердің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Г.Р. Рамазановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а Ж. Есдәулетов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 200 қаулысына қосымша
Күші жойылды деп танылған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 ақпандағы № 40 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2015 жылғы 27 ақпандағы № 3118 тiркелген, 2015 жылғы 3 наурыздағы "Мағжан жұлдызы" № 10 аудандық газетінде, 2015 жылғы 3 наурыздағы "Вести" № 10 аудандық газетінде жарияланған) қаулысы.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 75 "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 3230 бойынша тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Мағжан жұлдызы" № 21 аудандық газетінде, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Вести" № 21 аудандық газетінде жарияланған) қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаеваа Северо-Казахстанской области от 27 июля 2016 года № 200
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу нормативные правовые акты, принятые акиматом района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Рамазанову Г.Ш.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
И.о. акима района Ж. Есдаулетов
Приложение к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 июля 2016 года № 200
Перечень нормативных правовых актов акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2015 года № 40 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3118 от 27 февраля 2015 года, опубликовано 03 марта 2015 года в районной газете "Мағжан Жұлдызы" № 10, 03 марта 2016 года в районной газете "Вести" № 10).
2. Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 26 марта 2015 года № 75 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под 3230 от 23 апреля 2015 года, опубликовано в районной газете "Вести" от 15 мая 2015 года № 21, опубликовано в районной газете "Мағжан Жұлдызы" от 15 мая 2015 года № 21).