"2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 222 қаулысын күшін жойған деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 қазандағы № 253 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабы 3 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрлері бойынша субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтініштерді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 тамыздағы № 222 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2016 жылдың 24 тамызында № 3868 болып тіркелген, аудандық "Солтүстік жұлдызы" гәзетінде 2016 жылдың 26 тамызында № 33, "Знамя труда" гәзетінде 2016 жылдың 26 тамызында № 36 жарияланған) күшін жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Е.Бекшенов

О признании утратившим силу постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 22 августа 2016 года № 222 "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области на 2016 год"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 3 октября 2016 года N 253
В соответствии с пунктом 3 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области на 2016 год" от 22 августа 2016 года № 222 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 августа 2016 года № 3868, опубликовано в районных газетах "Солтүстік жұлдызы" от 26 августа 2016 года № 33, "Знамя труда" от 26 августа 2016 года № 36).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким района Е.Бекшенов